KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13229323
nr 1322 9323
Sten Eklund
(1942-2009), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Signerade, PT V/V. Handkolorerade. Oramade lösa blad. Bladets mått: 50x40 cm
Sten Eklund, svensk målare och grafiker född 1942 i Uppsala, död 2009 .
Utrop:
2.400 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:35:40
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
Sten Eklund
Läs mer om Sten Eklund